Gyurta Dániel aranyérme másolatát eljuttatja a tragikusan elhunyt norvég úszó családjához, napjaink legjobb mellúszójának a japán Kitadzsimát tartja, és nagyon szurkol öccse, Gergő londoni sikeréért.

2012. Augusztus 02. 14:55, csütörtök |

Halász Virág műkörmös készül szakmája olimpiájára

2012. Augusztus 02. 14:28, csütörtök |

London 2012 - Bognár Richárd döntős dupla trapban

Bognár Richárd 137 koronggal a hatodik helyen bekerült a férfi dupla trap döntőjébe a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 13:14, csütörtök |

London 2012 - Pulai elődöntős 100 pillangón

Pulai Bence csaknem négy tizedmásodpercet javítva egyéni csúcsán bejutott a 100 méteres pillangóúszás csütörtöki elődöntőjébe a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 12:47, csütörtök |

London 2012 - Joó Abigél negyeddöntős

Joó Abigél villámgyors győzelemmel mutatkozott be csütörtökön a londoni olimpián: sikerével a legjobb nyolc közé jutott a női cselgáncsozók 78 kg-os kategóriájában.

2012. Augusztus 02. 12:46, csütörtök |

London 2012 - Kapás döntős 800 gyorson, Risztov tizenharmadik

Kapás Boglárka a hatodik legjobb idővel bejutott a 800 méteres gyorsúszás pénteki fináléjába, ugyanakkor Risztov Éva a csütörtöki eredményével a 13. helyen zárt.

2012. Augusztus 02. 12:44, csütörtök |

London 2012 - B döntőbe került a Hirling, Varga evezős duó

A könnyűsúlyú kétpárevezősök között érdekelt Hirling Zsolt, Varga Tamás kettős ötödik lett csütörtöki középdöntős futamában, így a B döntőben, azaz a 7-12. helyért folytathatja szereplését a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 11:50, csütörtök |

London 2012 - Takács Krisztián elődöntős 50 m gyorson

Takács Krisztián a 14. helyen bejutott az 50 méteres gyorsúszás elődöntőjébe csütörtökön a londoni olimpián.

2012. Augusztus 02. 10:29, csütörtök |

Parancsra szerzik az olimpiai aranyakat

Öt versenynap után négy arannyal áll az éremtábla élcsoportjában a Koreai NDK olimpiai küldöttsége. Igazán jó (él)sportot csak kemény diktatúrában, vagy erős és szabad országban lehet csinálni.

2012. Augusztus 02. 07:02, csütörtök |

London 2012 - Cseh László utolsó esélye a javításra - ELŐZETES

A 200 m vegyes szerdai elődöntőjében nyújtott teljesítménye alapján Cseh Lászlónak reális esélye kínálkozhat csütörtökön a javításra, egyúttal első éremszerzésére a londoni olimpián.