2016. Augusztus 22. 09:01, hétfő | Helyi
Forrás: mti.hu

Továbbra is megállíthatatlan a Haladás!

Sopronban a Paksot látta vendégül a Haladás.

A Haladás 3 meccses győzelmi sorozatot maga mögött tudva lépett pályára vasárnap délután 6 órakor, a Soproni Városi Stadionban.
A vendég Paks a 16. percben büntetőhöz jutott, amelyet Koltai Tamás értékesített így 0-1-re vezetett a vendég egyesület. A szombathelyiek nem riadtak meg, mindössze 12 perc kellett az egyenlítéshez. Gaál Bálint góljával 1-1-re módosult az eredmény, a csapatok ezzel az eredménnyel zárták az 1. félidőt. A második játékrészben David Joel Williams góljával megszerezte a vezetést a Haladás. Az ausztrál támadó fantasztikus formában van, sorozatban 4. mérkőzésén talált be, ezzel a 3. helyet foglalja el a góllövőlistán holtversenyben Böde Dániellel. Őket csak Feczesin Róbert és Eppel Márton előzi meg 5-5 szerzett góllal.
A 72. .percben a paksi Gávay Zsolt öngólja állította be a 3-1-es végeredményt.
Újabb győzelmével már 3. helyen áll a Haladás, 2 ponttal lemaradva az éllovas Vasastól.
A 8. fordulóban a Videoton vendégeként lépnek pályára a szombathelyiek.