2024. szeptember 1, vasárnap - Egon

Hírek

Kikapott és kiesett a Paks
2024. Augusztus 30. 07:46, péntek | Sport

Az idegenbeli döntetlent követően a Paks 3-0-ás vereséget szenvedett a cseh Mlada Boleslavtól a csütörtöki visszavágón, így 5-2-es összesítéssel búcsúzott a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének utolsó, negyedik fordulójában.

2024. Augusztus 16. 07:36, péntek | Sport

A Puskás Akadémia hazai környezetben 3-3-as döntetlent játszott az örmény Ararat együttesével, így 4-3-as összesítéssel továbbjutott a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójából.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
2024. Augusztus 12. 07:56, hétfő | Sport

Az MTK Budapest, a Puskás Akadémia és a címvédő Ferencváros is megőrizte százszázalékos mérlegét a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában.

Kl-selejtező - A Puskás idegenben győzött, a Fehérvár Cipruson kapott ki
2024. Augusztus 09. 07:58, péntek | Sport

Örményországi győzelemmel kezdett a Puskás Akadémia

Háromgólos előnyt szerzett a Paks a Mornar ellen
2024. Augusztus 08. 07:45, csütörtök | Sport

Paksi FC háromgólos győzelmet aratott a vendég montenegrói Mornar felett a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első, szerdai mérkőzésén.

Kikapott a címvédő amerikaitól a negyeddöntőben a női vízilabda-válogatott
2024. Augusztus 07. 08:05, szerda | Sport

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-es vereséget szenvedett a címvédő amerikai csapattól a párizsi olimpia keddi negyeddöntőjében, így az 5-8. helyért folytathatja szereplését.

A Fiorentina várhat a Puskás Akadémiára
2024. Augusztus 06. 08:00, kedd | Sport

Az előző két kiírás alkalmával döntős olasz Fiorentina csapatával találkozik a Puskás Akadémia a labdarúgó Konferencia-liga utolsó selejtezőkörében, amennyiben a harmadik fordulóban továbbjut az Ararat ellen.

Az olaszokkal találkozik a magyar férfi vízilabda-válogatott
2024. Augusztus 06. 07:52, kedd | Sport

Az amerikai válogatott 14-11-re legyőzte a horvát csapatot a párizsi olimpia férfi vízilabdatornáján, így eldőlt, hogy a csoportharmadik magyarok a második olaszokkal találkoznak a szerdai negyeddöntőben 20.35 órakor.