2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Január 27. 07:55, péntek |

Reménykedik az orosz

Vitalij Petrov, aki tavaly a Renault versenyzője volt, egyelőre nem kapott helyet a Forma-1-es csapatok egyikében sem.

2012. Január 26. 12:58, csütörtök |

Csütörtökön merészség, pénteken keménység kell

Csütörtökön 18 órakor, pénteken este 8-kor mindenki tegye magát szabaddá egy órácskára: Eb-elődöntőt játszik a női, majd a férfi vízilabda-válogatott. Nézzük csak!

2012. Január 26. 12:53, csütörtök |

Újabb egyéni csúcs

Horváth Zsanett túl van a második Héraklész felmérőn is. Ahogy az már lenni szokott, a Felix Promotion menedzseriroda által képviselt fiatal triatlonosnak az elmúlt egy hónap munkáját kellett eredményre váltania.

2012. Január 26. 08:05, csütörtök |

Egy T betűn múlt minden Horvátország ellen

Az Eb-ezüstérmes Horvátország elleni döntetlennel a hetedik helyet szerezte meg a magyar férfi kézilabda-válogatott a szerbiai tornán.

2012. Január 26. 08:02, csütörtök |

Torghelle „agyonkeresi” magát a Vidiben?

A Budapest Honvéd tulajdonosa, George F. Hemingway kijelentette, Torghelle Sándor biztosan csúcsgázsit kap a Videotonnál. Öt-hatszoros pénzt emleget a tulaj. A csatár menedzsere csak tisztességes jövedelemről beszél.

2012. Január 25. 14:23, szerda |

Győri kézis lehet a világ legjobbja

A Nemzetközi Kézilabda-szövetség honlapján szerdától lehet szavazni a 2011-es esztendő legjobbjaira.

2012. Január 25. 14:20, szerda |

A szomszédban fut a világcsúcstartó

Rajthoz áll az április 15-én sorra kerülő bécsi félmaratonon Paula Radcliffe, a női maratonfutás brit világcsúcstartója.

2012. Január 25. 06:53, szerda |

Ziccert rontottunk

Férfi kézilabda-válogatottunk kedd éjjel 32-30-ra kikapott Szlovéniától a szerbiai Európa-bajnokság újvidéki középdöntő mérkőzésén.

2012. Január 25. 06:51, szerda |

Ülhetnek a fiúk ölébe a lányok

Spanyolország tükörsima legyőzésével a férfi után a női vízilabda-válogatott is elődöntőbe jutott az eindhoveni Eb-n. Jöhetnek a világbajnok görögök.

2012. Január 24. 13:25, kedd |

Raliversenyzőként folytatja Talmácsi

A hazai ralibajnokságban folytatja versenyzői pályafutását Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájának 2007-es győztese.

2012. Január 24. 08:11, kedd |

Kegyetlen mészárlás a Kemény-legénység előadásában

Sikerült felpörögnie utolsó csoportmeccsére a magyar férfi vízilabda-válogatottnak a hollandiai Európa-bajnokságon.

2012. Január 24. 08:09, kedd |