Hírek
2018. Február 13. 17:00, kedd |
Helyi
Forrás: met.hu
Várható időjárás ma estére és szerdára

Este még borult lesz az ég, hajnalra Dunántúl nagy részén már megszűnik a csapadék. Szerdára már elvékonyodik, felszakadozik a felhőzet, és rövidebb napos időszakokra is számítani lehet.
Erősen felhős vagy borult lesz az ég, bár az éjszaka második felében a Nyugat-Dunántúlon már elvékonyodhat helyenként a felhőzet. Továbbra is többfelé várható havazás, havas eső.
Hajnalra a Dunántúl jó részén ugyanakkor már megszűnik a csapadék. Az északi, északkeleti szél néhol megélénkül.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +1 és -4 fok között valószínű.
Szerdán az ország legnagyobb részén túlnyomóan borult lesz az ég, de a Dunántúl nyugati felén már elvékonyodhat, felszakadozhat a felhőzet, ott rövidebb napos időszakokra is számítani lehet.
A Dunántúl legnagyobb részén már nem valószínű csapadék Estére az északkeleti megyékre húzódik vissza a csapadék.
Az élénk északias szelet a Nyugat-Dunántúlon és északkeleten is erős széllökések kísérik.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet +1 és -4 fok között valószínű. A legmagasabb nappali hőmérséklet 1 és 6 fok között alakul.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld
KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon
A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.
2025. Augusztus 23. 09:58, szombat | Életmód
Jászberényi Márk felállította az esti körülmények között végrehajtott leghosszabb távlövés világrekordját
2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása
Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.