Hírek
2017. December 22. 05:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A hétvégén változékony, de melegebb idő várható

Változékony idő várható a hétvégén: esőre, hóra, napsütésre is készülni kell. Emellett melegszik az idő, december 24-én többfelé 10 Celsius-fok körüli maximumok várhatók
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken több-kevesebb napsütés várható. A szél több helyen élénk, néhol erős lehet. A Nyírségben várható csapadék. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 3 fok között alakul. Napközben általában plusz 4-8, északkeleten viszont csak 1-3 fokig melegszik a levegő.
Szombat reggel a Tiszántúlon lehet helyenként havas eső, hó, napközben néhol alakul ki zápor, a hegyekben hózápor. Sokfelé a szél is megerősödik. A minimumhőmérséklet mínusz 4 és plusz 4, a maximumhőmérséklet plusz 2-7 fok között várható.
Vasárnap, szenteste napján is többfelé erős lesz a szél. Emellett viszont az ország nagy részén többórás napsütés várható. Inkább csak reggel, délelőtt, főként keleten alakulhat ki helyenként kisebb eső. A leghidegebb órákban mínusz 2 és plusz 5 fok között, napközben plusz 6-11 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal