Városlista
2026. április 13, hétfő - Ida

Hírek

2020. Június 24. 10:55, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

A korábban már bevált munkalehetőségekkel folytatódik a diákmunkaprogram

A korábban már bevált munkalehetőségekkel folytatódik a diákmunkaprogram

Nem kell változásra készülniük a jelentkezőknek, a korábbi években már bevált munkalehetőségekkel folytatódik idén is a nyári diákmunkaprogram

- mondta az M1 kedd esti műsorában az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára.

Bodó Sándor megerősítette, hogy a munkát vállaló diákokat idén is várják az önkormányzatok, valamint az idegenforgalom és a vendéglátás. Kiemelte a mezőgazdasági munkákat is, mivel ezen a területen gyakorlatilag korlátlanul kínálnak lehetőségeket. A program népszerűségét jelzi, hogy sokan érdeklődtek az elmúlt hetekben attól tartva, hogy a válság elveszi a nyári munkalehetőségeket - tette hozzá.

A kormány 21 ezer diák jelentkezésére számít a július 1-től augusztus 30-ig tartó programra, amelyre 3 milliárd forintot különítettek el.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld

Kilőtt a forint a választási eredmény hírére

Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.

2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld

Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad

Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:

2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog

A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.

2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld

Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon

Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.