Hírek
2011. December 21. 16:20, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Alekosz megvilágosodott

Számot vetett magával a görög. Megpróbálja visszahódítani volt menyasszonyát, Veronikát.
Alekosz úgy érzi, az ÖsszeEsküvők és a műsorbeli párja, a kétgyermekes Mása ráébresztette arra, hogyan is kell bánnia a nőkkel, ha a jövőben célt szeretne érni náluk. Ezért elhatározta, rendbe teszi a korábban elromlott kapcsolatait, és randevúra hívja a VV legújabb kiesőjét, Veronikát. "Mása segítségével ráébredtem arra, miket is rontottam el a korábbi kapcsolataimban. Szeretném Veronikát mielőbb randevúra hívni, hogy átbeszélhessük a múltban köztünk történt félreértéseket, és ha lehet, új alapokra helyezzük a kapcsolatunkat" - mondta el az Új Ásznak a görög csődör, aki immár egy teljesen új technikával fog közeledni volt menyasszonya felé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.