Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2021. Január 28. 16:50, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Bálákat és raklapokat gyújtott fel - VIDEÓVAL

Bálákat és raklapokat gyújtott fel - VIDEÓVAL

A monori rendőrök eljárást indítottak az ellen a 41 éves férfi ellen, aki egy gombai tanyán körbálákat és raklapokat gyújtott fel a gyanú szerint.

Egy Gomba külterületén lévő, épülőben lévő tanyán keletkezett tűzről érkezett bejelentés 2021. január 22-én este. A tűzoltók a lángokat megfékezték, a tűzvizsgáló a helyszíni szemle közben flakont, égésgyorsítót és papírt talált, amely szándékosságra utalt. A bekerített telken 300 bála réti széna és 700 raklap vált a lángok martalékává. A monori rendőrök megindultak és másnap este előállítottak egy 41 éves helyi férfit – közölte a rendőrség.

A több millió forintos kárt okozó rongálást az elfogott férfi tagadta, vallomást és a gyanúsítás ellen panaszt nem tett.

A Monori Rendőrkapitányság rongálás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.

Címkék: gomba, gyújtogató, Monor, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól