Hírek
2018. Május 10. 17:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Balesetben meghalt egy kerékpáros a 11-es úton Esztergomnál
Balesetben meghalt egy kerékpáros Esztergom és Tát között csütörtök délután, a helyszínelés idejére a 11-es utat lezárták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy személygépkocsi a főút 69-es kilométerénél, még tisztázatlan okból elütötte a vele azonos irányban - Tátról Esztergom felé - haladó kerékpárost. A 74 éves férfi olyan súlyosan sérült, hogy a helyszínen meghalt.
A rendőrök az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták, kerülni Esztergom-Kertváros felé lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
