Hírek
2017. November 22. 10:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dübörög a karácsonyi szezon a játékboltokban
Már november elején elkezdődött a karácsonyi vásárlás, az az időszak, amely a játékpiacon az éves forgalom 60-70 százalékát adja - mondta Borhi János, a Formatex Kft. ügyvezetője a Világgazdaságnak.
A lap szerdai számában elmondta, míg év közben 3-5 ezer forint az átlagos vásárlói kosárérték, addig az ünnepek közeledtével 8-10 ezer forint, a webáruházban pedig 12 ezer forint.
Úgy vélte, egyre jelentősebb az internetes értékesítés szerepe, ám még sokáig fontos marad, hogy a gyerekek megfoghassák, kipróbálhassák a játékokat a boltokban. Ezzel együtt az online szegmens növekedése idén is kétszámjegyű lehet az ügyvezető szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
