Hírek
2011. December 13. 08:15, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Eldőlt! Csaba Veronikát hívja ki

Az ötödik párbajra Csabát küldték a villalakók, és ő csak öt ember közül választhat, kit visz ki magával. Nem meglepetés, hogy Veronika a befutó.
Amióta Csaba kihívta, majd kint is hagyta Cristofelt az első párbajon, Veronika azóta áskálódik ellene. Először a düh hajtotta, aztán csak sodródott az árral, mivel Péterrel és Attilával szorosabbá vált a kapcsolata, és a fiúkkal együtt ő is folyton cikizi és kellemetlen helyzetbe hozza Csabát. A fiúnak ez éppen elég ok lesz, hogy neki adja a zöld kendőt.
"Ha lenne bátorsága, akkor Pétert vinné" - írták több helyen a neten, és a hozzászólók azzal is egyet értettek, hogy Eszter túl erős ellenfél lenne. Ez utóbbit két párbaj is igazolja. Mivel Fecó és Kinga régóta jóban vannak Csabával, nekik nem kell félniük. Veronika pedig gyengének tűnik, talán a legjobb választás a lehetőségek közül.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.
2025. Október 10. 07:34, péntek | Bulvár
Tíz magyar étterem kapott idén Michelin-csillagot
Tíz magyar étterem kapott Michelin-csillagot a Michelin Guide francia étteremkalauz csütörtök esti budapesti díjátadóján.
2025. Október 08. 07:41, szerda | Bulvár
Szerencsejáték Zrt.: mesterséges intelligencia használatával készült hamis videó terjed a világhálón
A Szerencsejáték Zrt. nevével visszaélő, mesterséges intelligencia használatával készült, megtévesztő tartalmú videó biztatja játékra a nézőket a közösségi oldalakon