Hírek
2023. Április 05. 07:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Erősödött szerda reggelre a forint

Erősödött a forint szerda reggelre a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.
Az euró jegyzése 377,54 forintra csökkent a kedd esti 378,17 forintról, a dollárt 344,77 forinton jegyzik a 12 órával korábbi 345,37 forint után, a svájci frank jegyzése 380,51 forintra csökkent 381,25-ről.
Szerda reggeli jegyzésén a forint 0,6 százalékkal áll erősebben a hétfői kezdésnél az euróval, 1,5 százalékkal erősebben a dollárral és 0,5 százalékkal erősebben a svájci frankkal szemben.
Az év eleje óta a forint 5,5 százalékkal erősödött az euróval, 7,6 százalékkal erősödött a dollárral és 5,7 százalékkal erősödött a svájci frankkal szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését
2025. Május 02. 09:48, péntek | Belföld
Folytatódik a nyárias idő a hétvégén, de vasárnap már lehetnek záporok
Folytatódik a napos idő május első hétvégéjén, szombaton akár 31 Celsius-fok is lehet.
2025. Május 02. 09:44, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint az Európai Unió miatt teljesít továbbra is rosszul a magyar gazdaság
Nem akarok feladni egyetlen célt sem, amit 2025-re kitűztünk, ezért van az, hogy - bár tudatában voltunk a várható növekedési adatnak -, a parlamentben mégis elfogadtuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját