Hírek
2018. Február 13. 16:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy autóbusz Jászberénynél, többen megsérültek

Hat ember könnyebb sérülést szenvedett kedd délután, amikor árokba hajtott és felborult egy munkásokat szállító autóbusz a 31-es főúton, Jászberénynél
- közölte az Országos Mentőszolgálat Észak-alföldi Mentőszervezet Jász-Nagykun-Szolnok megyei kirendeltségének vezető mentőtisztje az MTI-vel.
Kardos József elmondta: a sérülteket a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház sürgősségi osztályára vitték a mentők. Kérdésre elmondta: nem tudni, hogy a sofőr is a sérültek között van-e.
Sinkó-Káli Róbert, a kórház megbízott főigazgatója elmondta: a hat sérültről röntgenfelvételek készültek, az eddigi információk szerint súlyos, életveszélyes sérülése egyiküknek sincs. A főigazgató agyrázkódásról, csukló- és karsérülésről számolt be.
S. Tóth Anikó, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta: az autóbuszban 47 ember utazott a sofőrön kívül. A balesethez a jászberényi hivatásos tűzoltók vonultak ki.
Kovács Ágnes, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője elmondta: a helyszínelés idején félpályás útlezárás van érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól