Hírek
2017. December 03. 09:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos épülettűz Szegeden

Kigyulladt egy melléképület vasárnapra virradó éjjel a Szeged külvárosában húzódó Cserepes soron; a helyszínen egy elhunyt embert is találtak - közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A tűzhöz a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik két vízsugárral eloltották el a lángokat, majd megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
A tűzoltók az oltási munkálatokkal párhuzamosan egy embert találtak az épületben, akiről a mentők a helyszínen megállapították, hogy életét vesztette - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól