Hírek
2022. Május 04. 13:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Három kategóriában is díjat nyert a Vadászati Világkiállítás a Global Eventex Awardson
Három kategóriában is díjat nyert az \"Egy a Természettel\" Vadászati és Természeti Világkiállítás a világ elsőszámú rendezvényes versenyén, az idén 12. alkalommal megrendezett Global Eventex Awardson
- olvasható a világkiállítás honlapján. A kedden közölt tájékoztatás szerint a zsűri a szakkiállítás (Trade Show) kategóriában ezüst-, a szakmai konferencia (Convention) és az audiovizuális eszközök használata (Use of Audiovisual) kategóriákban pedig bronzéremmel jutalmazta a 2021-es budapesti világkiállítást.
Hozzátették, a Global Eventex Awardson 2009 óta díjazzák a nemzetközi rendezvényszakma legkreatívabb, leginnovatívabb és leghatékonyabb eseményeit, idén 33 országból 606 nevezés érkezett mások mellett az Egyesült Államokból, Kínából, az Egyesült Királyságból, Olaszországból és Németországból.
Arra is kitértek, hogy a szakmai konferencia kategóriájában a szintén Magyarországon rendezett 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus ezüstérmes lett, a Planet Budapest 2021 Fenntarthatósági Expó és Világtalálkozó pedig negyedik helyen végzett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
2026. Május 29. 10:00, péntek | Belföld
NAV: bizonyítékokat foglaltak le a nyomozók az NKA-nál és a minisztériumban
A nyomozók szerdán éjszakába nyúló kutatásokat és lefoglalásokat hajtottak végre a Kulturális és Innovációs Minisztérium jogutódjánál, valamint a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelőnél - közölte a hatóság csütörtökön az MTI-v
