Hírek
2019. Február 17. 16:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó:pixabay
Házasság hete - A párkapcsolatok erősítésére hívták fel a figyelmet a programokkal
A házastársi kapcsolat megerősítésének fontosságára szerették volna felhívni a figyelmet a szervezők a házasság hete programjaival - mondta Herjeczki Kornél, a programsorozat koordinátora az M1 csatornán vasárnap.
Herjeczki Kornél hangsúlyozta: a kapcsolat fennmaradásához a pároknak időt kell fordítaniuk egymásra.
A vasárnap záruló házasság hete alatt csaknem 100 hazai településen mintegy 250 programot rendeztek, ezek között volt előadás, beszélgetés, filmvetítés, vacsora és kalandtúra is - mondta el a koordinátor.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 07:00, csütörtök | Belföld
Kormányszóvivők: az agrárkamara, a Klebelsberg Központ és a magántőkealapok felülvizsgálatáról is döntött a kormány
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
