Hírek
2022. Június 23. 18:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: Mol Group
Ismét teljes kapacitással termel a Dunai Finomító
Ismét teljes kapacitással termel a százhalombattai Dunai Finomító - közölte a Mol csütörtökön az MTI-vel.
A finomító atmoszférikus és vákuumdesztillációs-2 (AV-2) üzemében június 14-én tűz ütött ki, emiatt az üzemet le kellett állítani.
A szükséges javításokat követően ismét a megszokott rend szerint, teljes kapacitással működik az üzem - írták. A Dunai Finomítóban 3 desztillációs üzem működik, az AV-2 leállása alatt a másik kettő mindvégig teljes kapacitáson termelt - tájékoztatott a Mol.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
