Hírek
2013. Június 11. 14:46, kedd |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Jennifer Aniston lecserélte híres frizuráját

Most a fonott a módi.
Jennifer Aniston megmutatta, mi a legújabb hajstílus Hollywoodban. A Rachel-frizura már a múlté, most a fonás a menő.
Új hajstílussal debütált Jennifer Ansiton egy hollywoodi partin: jobb oldalon lógva hagyta, míg a balon trükkösen befonatta. Anno a színésznő indította el a legnagyobb frizuradivatot, a "Rachel-hajat", amit a Jóbarátok című sorozatban viselt Rachel Greenként.
A 44 éves sztár később bevallotta, hogy mindig is utálta azt a frizurát. Pedig nők ezrei rohantak a fodrászukhoz, hogy olyan hajat vágassanak maguknak. Vajon a mostani fazonért is megőrülnek majd? A másik nagy kérdés pedig az, hogy milyen haja lesz a színésznőnek közelgő esküvőjén, amikor a szintén színész Justin Theroux-val áll majd az oltár elé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.