Hírek
2011. December 09. 14:46, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Justin Bieber mexikói esküvője

Többször látták a fiatal zenész barátnőjét mostanában egy esküvői ruhaszalonban, bár a pár tagadta, hogy össze akarnának házasodni. Mégis esküvő miatt utaztak Mexikóba.
Hetek óta arról olvasni, hogy Justin Bieber eljegyezte Selena Gomezt. A fiatal énekesnő gyűrűsujján karikagyűrű van, és az elmúlt időszakban többször is megfordult egy hollywoodi menyasszonyi ruhaszalonban, a pár pedig minap a mexikói Caboba utazott, ahol korábban már több híresség is esküdött. "Tényleg esküvő lesz." - mondta a 17 éves Bieber mosolyogva a reptéren várakozó fotósoknak. Igaz, azt már nem tette hozzá, hogy valójában Selena egyik barátnőjének lesz a lagzija, ahol az énekesnő lesz az egyik koszorúslány. "Egy éve vagyunk együtt, mi ezt ünnepeltük a bulin." - magyarázta a sztár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.