Hírek
2018. Március 21. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kamion és busz ütközött a 86-os úton - sokak kórházban
Ismét teljes szélességében járható a 86-os út Jánossomorja és Bősárkány között, ahol kedd délután összeütközött egy busz és egy kamion
- tájékoztatta Smuk Ferenc, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.Schreidler Ágnes, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság helyettes szóvivője korábban azt mondta, hogy 14 ember sérült meg a balesetben, a busz vezetője - akit a tűzoltók vágtak ki a járműből - súlyosan. A buszon 18 ember utazott, közülük 13-an könnyebben sérültek, de kilenc embert kórházba vittek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
2026. Május 27. 11:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: költségvetési biztost kap az MTVA és az NMHH
2026. Május 27. 09:00, szerda | Belföld
Meteorológia: szerdán hevesebb zivatarok lehetnek a nyugati és a keleti határszélen
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki szerdán a Dunántúl nyugati, délnyugati részein és az északkeleti határ közelében - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéséből.
