Hírek
2017. Augusztus 04. 16:32, péntek |
Bulvár
Forrás: mti
Két évadra visszatér a Will és Grace

Két új évad is készül a szeptemberben visszatérő Will és Grace című sorozathoz. A készítők szerint az új részek figyelmen kívül fogják hagyni a népszerű sitcom 2006-os befejezését, amely 20 évet ugrott előre az időben.
Visszatérnek a már jól ismert szereplők is, akiket ismét az Emmy-díjas Eric McCormack, Debra Messing, Sean Hayes és Megan Mullally fog alakítani. Az 1998-ban indult sorozat egy meleg ügyvédről szól, aki New York-i lakását egy barátnőjével osztja meg. A műsor sokak szerint segítette a melegek elfogadását, beemelte ábrázolásukat a populáris kultúra főáramába, jóval azelőtt, hogy az amerikai legfelsőbb bíróság elfogadta volna a melegek összeházasodásának jogát 2015-ben.
Eric McCormack szerint legfőképpen viccesek szeretnének lenni, de természetes kulturális és politikai témák is megjelennek majd a sorozatban. Debra Messing arról beszélt, hogy a transznemű, pánszexuális és queer identitással kapcsolatos kérdéseket is feszegetni fognak.
Az új részekben Will és Grace 2017-ben még mindig együtt él, közel szintén meleg barátjukhoz, Jackhez, valamint a narcisztikus és dúsgazdag Karenhez, aki Donald és Melania Trumphoz fűződő barátságával dicsekszik majd - emelte ki a Karent alakító Megan Mullally. A producer Max Mutchnick szerint ez a helyzet izgalmas lehetőséget rejt magában a különböző vélemények megszólaltatására.
A producer társával, David Kohannal együtt hangsúlyozta: azért hagyják figyelmen kívül a 2006-os befejezést - amely szerint az egymástól eltávolodott Will és Grace-t 20 évvel később felnőtt gyermekeik hozzák ismét össze -, hogy visszatérhessenek a négy karakter lényegéhez.
"Sokkal jobban hiányzott nekünk a négy karakter közötti dinamika, mint a lehetőség, hogy lássuk, milyen az életük szülőként" - mondta David Kohan.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.