Hírek
2021. November 12. 11:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ketten meghaltak szén-monoxid-mérgezésben Dunakeszin

Két ember meghalt szén-monoxid-mérgezésben Dunakeszin péntek reggel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Mukics Dániel tájékoztatása szerint a tűzoltók a földön fekve találták két embert a Kossuth Lajos közben lévő társasházi lakásban, mindketten életüket vesztették.
A fővárosi hivatásos és a fóti önkéntes tűzoltók szén-monoxid-koncentrációt mértek az ingatlanban.
A lakásban egy gázkonvektor működött. A szén-monoxid a szomszéd lakásba is átszivárgott, ahonnan könnyebb mérgezés miatt három felnőttet és egy gyermeket vittek kórházba a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld
KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon
A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.
2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása
Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.
2025. Augusztus 23. 09:56, szombat | Belföld
Az Eurostat szerint javult az egészségügyi hozzáférés aránya Magyarországon
2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld
Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között
A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.