Városlista
2026. április 15, szerda - Tas, Anasztázia

Hírek

2016. December 19. 09:36, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre

Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre

Mintegy 13 millió forint értékű kokainnal a gyomrában próbált meg bejutni az országba egy venezuelai nő, akit a NAV pénzügyőrei feltartóztattak a Liszt Ferenc-repülőtéren - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint a budapesti repülőtérre egy Zürichen keresztül Sao Paulóból érkező venezuelai állampolgárt ellenőriztek a pénzügyőrök. Az utas a zöldfolyosón jelentkezett belépésre, azaz nem jelentett be semmilyen árut vámkezelésre, de az átvizsgálás során izzadt és remegett, így a pénzügyőrök feltételezték, hogy "kábítószernyelővel" van dolguk. A NAV munkatársai CT-vizsgálatra vitték, így derült ki, hogy a gyomrában 76 kapszulában 673 gramm kokain volt.

A 26 éves nő ellen kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt tettek feljelentést - áll a közleményben.

Fotó: illusztráció

Címkék: ferihegy, kokain

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld

Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével

Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.