Hírek
2018. Július 23. 11:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön

Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön vasárnap délelőtt, az ügyben nyomozást indítottak a kutyák gazdája, egy budapesti férfi ellen - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Gondtalanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés vétsége miatt indított nyomozást az 51 éves férfi ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint a családi házas ingatlan területére a szomszédos telekről érkező kutyák először egy 73 éves férfira, majd a segítségére siető 70 éves feleségére támadtak. A férfit életveszélyes, a nőt súlyos sérülésekkel vitték kórházba - írták.
Fotó: illusztráció (pixabay)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól