Hírek
2018. November 23. 11:52, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Látásvizsgálattal egybekötött kampányt indított a rendőrség

Közlekedésbiztonsági kampányt indított a rendőrség, az akció több mint két hétig tart még
– közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) balesetmegelőzési és közlekedési osztályának vezetője pénteken az M1 aktuális csatornán.
Szécsi Tibor elmondta, egyebek mellett ingyenes szervizzel, látásvizsgálattal hívják fel az autósok figyelmét a biztonságos közlekedésre, és egy kampányfilmet is közzétettek.
A latnieslatszani.hu oldalon regisztráció után lehet jelentkezni az ott felsorolt szakszervizeknél az autó világításának ellenőrzésére, illetve a szemvizsgálatra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól