Városlista
2025. augusztus 23, szombat - Bence

Hírek

2023. Március 16. 13:49, csütörtök | Belföld
Forrás: Idokep.hu

Megérkezik az igazi tavaszi idő

Megérkezik az igazi tavaszi idő

Napról-napra erősödik a nappali felmelegedés, 20 fokot hoz a zsákjában Sándor, József, Benedek - írja az Időkép.

Hétvégéig még többfelé fagyosak lehetnek a reggelek, a leghidegebb péntek hajnalban lesz, ekkor szinte országszerte fagyni fog, a völgyekben -6, -8 fok is lehet.

A nappali felmelegedés viszont napról-napra erősödik, szombaton már elérjük a 10-16 fokot, vasárnap pedig sokfelé a 15 fokot is meghaladhatjuk, délnyugaton 18-19 fok is lehet.

Mindehhez sok napsütés fog társulni, amit inkább csak pénteken és vasárnap szűrhetnek nagyobb területen fátyolfelhők. Az esernyőket nyugodtan otthon hagyhatjuk, sehol sem fog esni. A szél már déli, délkeleti irányból fog fújni, több helyen élénk, északnyugaton erős lökések kísérhetik.

Hétfőn ugyan súrolhat bennünket egy gyenge hidegfront, de lényeges változást nem hoz. Kicsivel több felhőre, helyenként záporokra készülhetünk a hét első napján. A hajnal a legtöbb helyen már fagymentes lesz, napközben 13-18 fok ígérkezik.

Napról-napra erősödik a nappali felmelegedés, 20 fokot hoz a zsákjában Sándor, József, Benedek.

Időkép.hu

Címkék: időjárás, tavasz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld

KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon

A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.

2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása

Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.

2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld

Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között

A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.