Hírek
2022. Január 05. 09:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: police.hu
Megöltek egy férfit Bajóton
Holtan találtak egy férfit a Komárom-Esztergom megyei Bajóton, az ügyben halált okozó testi sértés gyanúja miatt indítottak eljárást - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
Hozzátartozói találtak rá egy 63 éves férfi holttestére Bajóton 2022. január 4-én kora délután. A helyszínre kiérkező orvosszakértő megállapította, hogy az áldozat halálát idegenkezűség okozta. Az Esztergomi Rendőrkapitányság és a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság egyenruhásai azonnal megkezdték az adatgyűjtést az elkövető azonosítása érdekében - közölte a rendőrség.
Mindössze hat órára volt szükségük ahhoz, hogy elfogják a férfi 37 éves élettársát, akit emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként. A nő beismerő vallomást tett.
A rendőrök a gyanúsítottat őrizetbe vették, és kezdeményezték, hogy a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség tegyen indítványt a letartóztatására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
