Városlista
2025. augusztus 24, vasárnap - Bertalan

Hírek

2015. Május 19. 07:10, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Megújulással több látogatót várnak a hirado.hu-nál

Megújulással több látogatót várnak a hirado.hu-nál

Az elmúlt hónapok során közel 50 százalékkal növekedett a hirado.hu látogatottsága. A megújulást követően a címoldal iránti fokozott kereslet alapján további látogatottság-növekedést várnak, főleg a nyári hónapok után.

Mondta Kalmár Tibor, az Újmédia és Teletext Kft. stratégiai és operatív igazgatóhelyettese az M1 aktuális csatorna hétfő esti műsorában. Közölte: azt tapasztalják, hogy a portálnak egyre több visszatérő olvasója van, és ez azt jelzi: az "irány jó", úgyhogy ennek mentén folytatják a fejlesztéseket.
Szabó László Zsolt, a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) vezérigazgatója múlt pénteken beszélt arról, hogy megújult a hirado.hu. Mint kiemelte: új arculat, gyorsabb hírkiadás, exkluzív interjúk, valamint több saját szöveges és videotartalom várja a látogatókat a közmédia megújult hírportálján.

Kalmár Tibor hangsúlyozta, hogy az MTVA-nak komoly online szerkesztősége van, amely a közmédia internetes felületein dolgozik. Hozzátette: az új weboldalt - a videós tartalmakat is - valamennyi okos telefonos képernyőméretre optimalizálták.

Az igazgatóhelyettes elmondta: a hirado.hu látogatószáma nagyjából havi félmillió.

Ez az erős középmezőny teteje. Az oldal az audiovizuális szolgáltatók portáljait tekintve piacvezető, a nagy hírportálokat tekintve viszont van még feladat - hangoztatta.

Kalmár Tibor azt mondta, hogy még az idén szeretnék megújítani számos fejlesztéssel a mediaklikk.hu felületeit is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld

KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon

A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.

2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása

Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.

2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld

Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között

A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.