Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2011. Július 06. 07:29, szerda | Kék hírek
Forrás: HírTV

Megvan, hogy ki végezte ki a fiatal nőt

Megvan, hogy ki végezte ki a fiatal nőt

Nemzetközi elfogató parancsot adott ki a rendőrség a XIII. kerületi gyilkosság elkövetője ellen – erősítette meg rendkívüli sajtótájékoztatóján a BRFK. A nyomozás szerint a fiatal nőt 6 lövéssel ölték meg, az elkövető autóját

 

Országos és nemzetközi elfogatóparancsot adott ki a rendőrség az ellen a 39 éves szerb férfi ellen, aki vasárnap este hat lövéssel megölte 27 éves, orosz származású, magyar állampolgárságú barátnőjét. A gyilkosság a XIII. kerületben, egy tízemeletes ház földszinti folyosóján történt. Az elkövető autóval menekült el a helyszínről. A járművet tegnap találták meg Soltvadkert külterületén – jelentette a hírTV helyszíni tudósítója.

A rendőrség azt tanácsolja a férfinek, hogy adja fel magát. A lakosságot pedig arra kérik, hogy amennyiben tudnak a feltételezett elkövető hollétéről, akkor értesítsék a hatóságokat, de ne próbálják megállítani, mert veszélyes lehet.

A BRFK emellett két másik gyilkossági ügy felgöngyölítéséről számolt be, melyek előzetes letartóztatással végződtek. Egy 32 éves nő a gyanú szerint két idős, csepeli férfival is végzett, akiket ki is rabolt. Az osztrák-magyar állampolgár az egyik gyilkosságban részben beismerővallomást tett, a másik emberöléssel most gyanúsították meg.

Újpesten egy 57 éves férfival végeztek, a rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt, de ő tagadja bűnösségét. (lm)

hírTV

Címkék: gyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.