Városlista
2026. április 13, hétfő - Ida

Hírek

2018. Április 06. 14:43, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Megverte a 8 hónapos kisgyermeket és bezárta a családot a házba

Megverte a 8 hónapos kisgyermeket és bezárta a családot a házba

Személyi szabadság megsértése, testi sértés és magánlaksértés miatt tett előterjesztést egy férfi előzetes letartóztatásának indítványozására a Szigetvári Rendőrkapitányság.

Egy férfi március 28-án délután személyes tárgyaival együtt megjelent egy szigetvári ismerőse lakásánál, és követelte a nőtől, hogy engedjék be a házba. Miután önkényesen beköltözött, többszöri felszólítás ellenére sem volt hajlandó elhagyni a lakást, ott napokon át élt együtt a sértettel és családjával. Egyik alkalommal a nő nyolc hónapos kisfiát többször megütötte, aki ennek következtében nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A gyanúsított több alkalommal be is zárta a családot, nem engedte, hogy elhagyják a házat. A nő április 4-én értesítette a rendőrséget a történtekről.

A rendőrök még aznap elfogták a 20 éves szigetvári férfit, majd előállították, kihallgatták gyanúsítottként, és őrizetbe vették.

A férfi ellen személyi szabadság megsértése, testi sértés és magánlaksértés elkövetése miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság.

A bíróság pénteken elrendelte a gyanúsított előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld

Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon

Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.

2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak

2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld

Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről

Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.

2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld

Megkezdődött a választás, máris született egy rekord

A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.