Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2022. Szeptember 22. 13:57, csütörtök | Belföld
Forrás: Rendőrség

Na, ehhez tényleg pofa kell - Pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton

Na, ehhez tényleg pofa kell -  Pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton

Közlekedési pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton: a rendőrök intézkedtek a szabályszegővel szemben.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy a közlekedési balesetek jelentős részében nagy szerepet játszik az előírt közlekedési szabályok megszegése. A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a balesetek megelőzése érdekében folyamatosan ellenőrzik az illetékességi területükön lévő utak forgalmát. A szolgálati gépkocsik fedélzeti kamerái 2022 szeptemberében is több jogsértést rögzítettek - írja facebook oldalán a Veszprém Megyei Rendőrfőkapitányság.

Az egyik ilyen eset 2022. szeptember 13-án történt, amikor a 82-es számú főúton, Zirc határában egy személygépkocsi vezetője szabálytalanul, a záróvonalat átlépve előzte az előtte haladó gépkocsikat. A Veszprémi Rendőrkapitányság egyenruhásai a sofőrt megállították, igazoltatták és a szabályszegés miatt helyszíni bírsággal és hat büntetőponttal sújtották.

A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelten kezeli a közlekedésre veszélyes jogsértéseket, ezért a továbbiakban is várhatók hasonló ellenőrzések.
…hogy mindenki hazaérjen!

Címkék: közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon