Hírek
2013. Április 16. 13:12, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Női kézilabda BL - Idegenben kezdi a döntőt a Győr
Idegenben kezdi a Larvik elleni finálét a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
Az Európai Kézilabda Szövetség keddi, bécsi sorsolásán eldőlt, hogy a döntő első mérkőzésére május 4-én vagy 5-én Norvégiában kerül sor, míg a visszavágót egy héttel később a Veszprém Arénában rendezik meg.
Ambros Martin együttese múlt csütörtökön drámai küzdelemben, összesítésben mindössze egy góllal múlta felül a román Oltchim Valcea együttesét, így a tavalyi és a 2009-es finálé után ismét döntőt játszhat.
"Az idei BL elődöntők tisztán megmutatták, semmi jelentősége nincs annak, hogy egy csapat idegenben vagy hazai környezetben játszik először - idézte a vezetőedzőt a győri klub közleménye. - A döntő két mérkőzésből áll, tehát 120 perc iszonyúan kemény csatára kell felkészülnünk, hiszen lehet, hogy ennek a 120 percnek az utolsó másodperceiben dől majd el, ki lesz az új bajnok Európában."
A bérlettel rendelkező szurkolóknak elővásárlási lehetőségük van, belépőjüket csütörtöktől szombatig válthatják meg, míg a bérlettel nem rendelkezők részére jövő szerdán kezdődik a jegyértékesítés kizárólag a győri Magvassy Mihály Sportcsarnoknál találtható ETO-shopban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid
Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Február 18. 06:48, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Lisszabonban került előnybe a Real Madrid
A 15-szörös győztes Real Madrid 1-0-ra nyert a Benfica otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc keddi, első mérkőzésén.
2026. Február 17. 09:00, kedd | Sport
Milánó 2026 - Pavlova: ennél jobban nem csinálhattuk volna
A Pavlova Maria, Sviatchenko Alexei műkorcsolyázó páros női tagja szerint két tökéletes programot futottak partnerével a milánói téli olimpián, melyen negyedik helyen végeztek.
2026. Február 16. 16:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Győzelmével a tabella élén a Győr
A Győr egygólos meccsen győzte le a vendég Kisvárda együttesét a labdarúgó NB I 22. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén, ezzel a tabella élére állt.
