Hírek
2024. Október 15. 07:42, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor és a német kancellár tárgyalása
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Berlinben kétoldalú tárgyalást folytatott Olaf Scholz német kancellárral - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
A kancellári hivatalban lezajlott tárgyaláson áttekintették a magyar EU-elnökség programjának legfontosabb célkitűzéseit, különös tekintettel az európai versenyképesség helyreállítására - mondta Havasi Bertalan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
