Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2021. Szeptember 03. 11:04, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Őrizetbe vettek egy pedofil ragadozót - VIDEÓ

Őrizetbe vettek egy pedofil ragadozót - VIDEÓ

A ceglédi rendőrök kezdeményezték annak a 32 éves férfinek a letartóztatását, aki kiskorúakat ábrázoló pornográf képeket, videókat gyűjtögetett és osztott tovább.

Az albertirsai férfi 2021 májusában kezdett gyereklányok súlyosan szeméremsértő képei és videói utáni kutatásba. Az interneten talált, mobiltelefonjára vagy laptopjára letöltött pornográf anyagokat aztán nem csak a maga szórakoztatására használta, hanem egy mobiltelefonos alkalmazás segítségével másokkal is megosztotta. Volt, hogy egyszerre hat, kivétel nélkül gyermekpornográf tartalmú videót szerzett meg, amelyek szereplői között nemhogy 18, de 14 év alatti kislány is volt – közölte a rendőrség.

A ceglédi nyomozók 2021. augusztus 31-én lepték meg otthonában, ahol számítástechnikai eszközöket – laptopot, mobiltelefonokat, DVD lemezeket, pendrive-okat és egyéb adathordozókat foglaltak le. A 32 éves, egyedülálló férfit elfogták, előállították, kihallgatásán beismerő vallomást tett.

A Ceglédi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya gyermekpornográfia bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást az őrizetbe vett férfi ellen, egyben kezdeményezték letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól