Hírek
2021. November 24. 11:03, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Penészes darált diót hívott vissza az egyik áruházlánc
A Tesco-Global Zrt. visszahívta és kivonta a forgalomból a \"TS Darált dió 200g\" megnevezésű terméket penészedés miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden az MTI-vel.
A hivatal termékvisszahívás adatbázisába feltöltött közleménye szerint kérik a vásárlókat, hogy ne fogyasszák ezt a terméket.
A Tesco-Global Zrt. kéri, hogy akik vásároltak ebből a dióból, azok azt vigyék vissza bármely Tesco-áruházba, a vételárat blokk hiányában is visszafizetik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: felszólítjuk a miniszterelnököt, azonnal hozza nyilvánosságra a von der Leyen-Magyar Péter paktum részleteit
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: az uniós források hazahozatalának ára \"az orbáni korrupció\" megszüntetése volt
Egyetlen ára volt a 6000 milliárd forintos uniós források hazahozatalának: az orbáni korrupció folytatásának teljes megszüntetése - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán péntek este.
