Hírek
2022. Augusztus 06. 16:05, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/fotó: police.hu
Részegen vezette az óriási munkagépet szállító kamiont
A püspökladányi rendőrök azért állították meg a román kamionsofőrt, mert áthajtott egy piroson.
A püspökladányi rendőrök augusztus 4-én kora este lettek figyelmesek egy járműszerelvényre, ami egy fényjelző készülék tilos jelzésén halad át. Az egyenruhások azonnal megállították a kamiont, majd igazoltatták a sofőrt és alkoholszondát alkalmaztak vele szemben. A készülék pozitív értéket mutatott, ezért további mintavétel céljából előállították az 51 éves férfit a rendőrkapitányságra – közölte a rendőrség.
Járművezetés ittas állapotban vétség miatt kell felelnie, a tilos jelzésen való áthaladás miatt pedig közigazgatási bírságot szabtak ki vele szemben a rendőrök.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
