Hírek
2019. Október 04. 06:56, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szakmai gyakorlat közben meghalt egy 16 éves diák Nagykátán

Szakmai gyakorlat közben meghalt egy 16 éves diák a Pest megyei Nagykátán - számolt be több hírportál csütörtökön az előző nap történt balesetről.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére megerősítette a baleset hírét, és annyit közölt: a Nagykátai Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a történteket.
A baleset a régi telefongyár területén, az egyik hátsó épületben történt. A fiú - a Ceglédi Szakképzési Központ diákja - egy CNC gépen (komputer által vezérelt szerszámgépen) dolgozott, amikor megsérült.
Az atv.hu azt írta: a baleset körülményeiről senki sem akart beszélni, de úgy tudják, egy hatalmas ütés érte a fiú testét. Valami kirepülhetett a gépből. Rohamkocsi és helikopter is érkezett az üzemhez, a mentősök hosszan küzdöttek a fiú életéért, de nem tudták újraéleszteni.
A kereskedelmi csatorna híradója kereste az érintett külső képzőhelyet, hogy megtudják pontosan mi történt, de megkeresésükre nem reagáltak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól