Hírek
2020. Február 07. 18:04, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Száz településen, mintegy háromszáz programmal készülnek a házasság hetére

Száz településen, mintegy háromszáz programmal hívják fel a figyelmet a család, a házasság fontosságára a vasárnap kezdődő házasság hetén - mondta Herjeczki Kornél, a mozgalom országos koordinátora pénteken az M1-en.
Hozzátette: a rendezvénysorozatnak az is célja, hogy segítséget nyújtson, példát állítson a párkapcsolati problémákkal küszködőknek.
Hangsúlyozta: a jó példa nagyon meghatározó lehet, ezért a Bálint-nap hetén számos pár beszél majd őszintén a házasságról. Szerdán Eötvös Loránd Tudományegyetem aulájában közismert párok, Semsei Rudolf üzletember és felesége, Dobay Eszter - a házasság hete idei arcai, Pálúr János orgonaművész és felesége, Pálúr Kornélia, illetve Hamar Donat és Noémi vloggerek beszélnek majd a témáról.
A műsorban elhangzott, hogy a kezdeményezéshez új programokkal a http://hazassaghete.hu/ oldalon lehet csatlakozni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.