Hírek
2022. Március 01. 12:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Tömegszerencsétlenséget okozott egy embercsempész Sárvár közelében

Heten súlyosan, négyen könnyebben megsérültek kedd hajnalban a 88-as úton Sárvár közelében, miután egy embercsempész árokba borult járművével - tájékoztatta a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Seffer Lilla közölte: egy szerb állampolgár vezette a szerb rendszámú járművet, amelyben tíz, magát afgánnak és tunéziainak valló illegális bevándorló utazott.
Az utasokat a mentők kórházba vitték, a sofőrt embercsempészés, valamint tömegszerencsétlenséget okozó közúti baleset okozása megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették.
A sajtóreferens hozzátette: keddre virradóra rendőrségi információk alapján ellenőrzést végeztek a 88-as úton; éppen arról a gépkocsiról voltak értesüléseik, amelyik balesetet szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld
KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon
A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.
2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása
Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.
2025. Augusztus 23. 09:56, szombat | Belföld
Az Eurostat szerint javult az egészségügyi hozzáférés aránya Magyarországon
2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld
Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között
A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.