Hírek
2017. Február 03. 07:57, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Továbbra is sűrű ködben az ország
Elsőfokú figyelmeztetést adott ki kilenc megyére a sűrű köd miatt a meteorológiai szolgálat.
Sok helyen tartósan megmarad a sűrű köd az északi, északnyugati megyékben, a látási viszonyok pedig csak lassan javulnak majd.
Napközben a Közép- és Dél-Dunántúlon, Dél-Alföldön változóan felhős lesz az ég, napsütés főleg az előbbi területeken lehet. Máshol borult, párás maradhat az idő – közölte a met.hu. Az előrejelzés szerint kisebb eső délelőtt a Tiszántúlon, délutántól már inkább a Dunántúlon alakulhat ki. A déli, délnyugati szél az ország déli felén élénk, néhol erős, északabbra mérsékelt lesz.
A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 7 és 14 fok között alakul, de a borult, ködös tájakon csak 2 és 7 fokig melegszik majd fel a levegő. Késő este jellemzően 1 és 6 fok közé hűl le a levegő.
Forrás: met.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Belföld
Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke nem veszi át az országos listán szerzett parlamenti mandátumát és nem indul pártja tisztújító kongresszusán sem. Ezt a politikus vasárnap tette közzé a Facebook-oldalán.
2026. Április 27. 11:00, hétfő | Belföld
Az eddiginél korábban lép életbe a MÁV csoport előszezoni menetrendje
A MÁV-csoport előszezoni menetrendje az idén minden eddiginél korábban, már május 1-jétől életbe lép - közölte a közlekedési vállalat vasárnap az MTI-vel.
2026. Április 27. 10:00, hétfő | Belföld
Jogszabály-módosítást kezdeményez az Országgyűlésnél a győri önkormányzat több káros anyag határértékének előírásában
Felterjesztési jogával élve jogszabály-módosításra sarkallja az Országgyűlést több ipari eredetű, egészségre káros anyag levegőterheltségi és felszín alatti vízi határértékének előírásában a győri közgyűlés
