Városlista
2025. július 1, kedd - Annamária

Hírek

2018. Április 28. 08:53, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó pixabay illusztráció

Tűz ütött ki egy győri kilencedik emeleti lakásban

Tűz ütött ki egy győri kilencedik emeleti lakásban

Egy embert a tűzoltók menekítettek ki az erkélyről szombat hajnalban a győri Lajta úti társasházból.

Tűz ütött ki szombaton hajnalban Győrben egy társasház kilencedik emeleti lakásában, a lépcsőház lakóit kimenekítették a tűzoltók, ketten füstmérgezést szenvedtek - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a tűz egy Lajta úti társasház egyik lakásában keletkezett, ahol berendezési tárgyak égtek egy szobában és az előszobában.

A győri, a csornai, a pannonhalmi és a lébényi hivatásos tűzoltók nagy erőkkel érkeztek a helyszínre, és eloltották a tüzet.

Az oltás során egy embert az égő lakás erkélyéről menekítettek ki. Más lakásra nem terjedtek át a lángok, de mivel a lépcsőház füsttel telítődött, harminchat lakónak ideiglenesen el kellett hagynia az otthonát.

Két embert füstmérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak a mentők.

Címkék: győr, lakóház, tűz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól