Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2016. December 26. 12:22, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Újszülöttet találtak a miskolci megyei kórház inkubátorában

Újszülöttet találtak a miskolci megyei kórház inkubátorában

Egészséges újszülöttet találtak Miskolcon a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház előtt kihelyezett inkubátorban szombat este

- közölte Csiba Gábor, az intézmény főigazgató főorvosa hétfőn az MTI-vel. A 3360 grammos, 50 centiméteres kisfiú a kórház koraszülött osztályára került, a nővérek Karácsonyi Zétény nevet adták neki - mondta Csiba Gábor.

A főigazgató főorvos arról is beszámolt, hogy a kórház főbejárata előtt 1998-ban elhelyezett inkubátorban a kisfiú volt a tizenkettedik újszülött, akit találtak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon