Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2018. December 22. 12:31, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay

Változik a helyi és helyközi buszok menetrendje az ünnepek alatt

Változik a helyi és helyközi buszok menetrendje az ünnepek alatt

Változik a helyi és helyközi autóbuszok menetrendje karácsonykor és év végén - közölte a Volánbusz Zrt. és a Közlekedési Központok az MTI-vel.

A közleményben azt írták, december 24-én több településen 16 óráig, máshol ritkábban és korlátozásokkal, 25-én, 26-án, 31-én és 2019. január 1-én pedig az ünnepi menetrend szerint közlekednek a buszok.

A társaság arra kéri az utazókat, hogy az ünnepi időszak alatt időben tervezzék meg utazásukat, és indulás előtt tájékozódjanak a busztársaságok honlapján. A megnövekvő forgalom miatt érdemes időben megvenni a jegyeket - hívták fel a figyelmet.

Kitértek arra is, a pénztárak előtti sorban állás elkerüléséért a menetjegyek elővételben online is megvásárolhatóak. Ezek kinyomtathatóak, vagy felszálláskor erre alkalmas készüléken felmutathatóak a Volánbusz Zrt., a Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt. és az Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. járatain - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon