Hírek
2016. November 21. 11:53, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Vas megyei összesítő

Az elmúlt 24 órában történt Vas megyében.
A bejelentést követő három órán belül elfogták a rendőrök azt a két körmendi lakost, akik egy kétvölgyi ingatlanba surrantak be 2016. november 20-án és onnan készpénzt és személyazonosító okmányokat vittek magukkal. A 35 éves H. Krisztinát és a 39 éves K. Zsoltot előállították a Körmendi Rendőrkapitányságra és kihallgatták. Velük szemben – őrizetbe vételük mellett – lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:06, szombat | Helyi
A Tisza EP képviselői nem vettek részt Ukrajna gyorsított csatlakozásáról szóló szavazáson
Magyar Péter: a Tisza EP-képviselői nem szavazták meg Ukrajna gyorsított uniós csatlakozását.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 03. 08:10, szombat | Sport
Premier League - Kerkez bekerült a szezon csapatába a szurkolóknál
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült a szezon csapatába az angol labdarúgó-bajnokságban a szurkolók szavazatai alapján.
2025. Május 03. 08:09, szombat | Életmód
Térhatású Pink Floyd-élmény a Zene Háza Hangdómjában
Az immerzív moziteremben május 7-től lesz műsoron a The Dark Side of the Moon című kultikus lemez teljes anyagát feldolgozó 360 fokos audiovizuális előadás.