Hírek
2011. December 25. 15:20, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
VV Kinga kés alá fekszik

VV Kinga úgy döntött: ahogy kiér a villából, azonnal megműteti füleit. Nem ez lesz az első eset, hogy egy villalakó a kés alá fekszik a játék után, tavaly VV Éva és VV Zsófika is a mellplasztika mellett tette le a voksát
Idén szinte nem is akad olyan lány a villában, aki még ne esett volna át plasztikai műtéten. Kinga tökéletesnek tűnő alakjára azonban hiába irigykedik mindenki, ő nem elégszik meg múltkori tíz kilós fogyásával, megcsináltatott melleivel, az őt annyira zavaró füleit is szeretné rendbe hozatni. "Borzasztóan utálom az elálló füleimet. Mivel nemrég megoperáltattam a melleimet, már nem félek a sebészkéstől. Ha vége a játéknak, megcsináltatom a füleimet, hogy ne érezzem magam úgy, mintha én lennék a Miki egér." A kérdés már csak az, hogy fülkissebbítő műtétjét ki finanszírozza majd, hiszen saját bevallása szerint a februári mellműtétjét ex-barátjától kapta ajándékba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.