Hírek
2011. Augusztus 16. 07:41, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Zsebre vágja a Motorolát a Google
12, 5 milliárd dollárt fizetne a Motorola mobil kommunikációs részlegéért, a Motorola Mobility-ért a Google – jelentette be hétfőn az óriásvállalat. A megvásárolt részleg ugyanakkor nem veszíti el önállóságát.
Az informatikai mamutcég darabonként 40 dollárt veszi meg a Motorola részvényeit, összességében 12,5 milliárd dollárt fordítva a főként telefonokat gyártó részlegre. A Motorola Mobility az új tulajdonos ellenére sem olvasna be a Google-be, hanem önálló vállalati egységként üzemelne tovább; a teljes tranzakcióra legékésőbb 2012 végéig kerül sor – tközölte a hirado.hu.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
